معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان گیلان:



معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان گیلان از ارائه خدمات رایگان روانشناسی و مشاوره طلاق برای جوانان و خانواده‌های آن‌ها در گیلان خبر داد.

هاشم اسماعیلی در آستانه هفته تربیت‌بدنی به آسیب مسئله طلاق جوانان اشاره داشت و اظهار کرد: مسئله طلاق بحثی دردناک در کل کشور است که باید تدابیری خاص برای کاهش آن اندیشیده شود.

وی با اعلام اینکه مشاوره‌های قبل از طلاق در دستور کار اداره کل ورزش و جوانان قرارگرفته افزود: با توجه به مصوبه کشوری مشاوره طلاق این نوع خدمات در استان گیلان اجرایی خواهد شد.

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان گیلان با اشاره به کاهش هزینه‌های مشاوره در حوزه طلاق و آسیب‌های آن گفت: با هماهنگی یکی از مراکز مشاوره جوانانی که تمکن مالی برای پرداخت هزینه‌های مشاوره را ندارند می‌توانند با معرفی اداره کل از خدمات روانشناسان و کارشناسان مشاوره خبره برخوردار شوند.

اسماعیلی بابیان اینکه این نوع خدمت در سطح استان گیلان برای نخستین بار رقم می‌خورد، بیان کرد: باید اقدامات مشاوره‌ای برای جوانان در جهت کاهش طلاق بیشتر شود که با تلاش‌های صورت گرفته جوانان و حتی خانواده‌های آن‌ها می‌توانند از این نوع خدمت اداره کل بهره‌مند شوند.

منبع: فارس


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *