شمال ما: ناصر مسعودی ملقب به «بلبل گیلان»، خواننده فولکلور استان در اثر یک عارضه جسمی در یکی از بیمارستان‌های شهر رشت بستری شد و طی امروز به بخش منتقل می‌شود.

 

به گزارش خبرگزاری ایسنا، ناصر مسعودی، خواننده موسیقی ایرانی که از شنیده‌شده‌ترین قطعات او می‌توان به ترانه‌های گیلکی ماندگاری چون «الله تی‌تی»، «میرزا کوچک‌خان» و «بنفشه گل» اشاره کرد، بیش از ۱۰ روز است در اثر یک عارضه (زمین خوردن) در یکی از بیمارستان‌های شهر رشت بستری است.

به گفته دوستان و آشنایان ناصر مسعودی، او هم‌اکنون از شرایط با ثباتی برخوردار است و در ممنوع‌الملاقاتی به سر می‌برد.

ناصر مسعودی فعالیت حرفه‌ای خود را در حوزه موسیقی از دهه‌ ۳۰ آغاز کرد. او در سال‌های بعد از انقلاب اسلامی موسیقی فولکلور گیلان را چنان به گوش دنیا رساند که «بلبل گیلان» به لقبی جدایی‌ناپذیر از نامش تبدیل شد.

آخرین آلبوم این هنرمند حوزه موسیقی آلبوم «حالا چرا» با تنظیم مجید درخشانی است که در سال ۱۳۹۶ منتشر شد و برنده‌ جایزه‌ بهترین آلبوم موسیقی سنتی سال در جشن “موسیقی ما” بود. او همچنین طی این سال‌ها کنسرت‌های متعددی در داخل و خارج کشور داشته است.

به گزارش ایسنا، طبق آخرین شنیده‌ها از مسئولان هنری استان، استاد مسعودی حال مساعدی دارد و طی امروز در بخش بستری خواهد شد.


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *