شمال ما: رئیس اداره پارک ملی خشکی – دریایی بوجاق کیاشهر با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون ۲۵ باب کومه‌نما تخریب و جمع آوری شد، گفت: کومه نماهای غیرمجاز صیادی در پارک ملی بوجاق پاکسازی می‌شوند.

 

به گزارش خبرگزاری ایسنا، احسان باقری‌پور امروز سوم تیرماه با اشاره به تخریب پنج کومه صیادی در پارک ملی بوجاق، اظهار کرد: در راستای حفظ و حراست از تنها پارک ملی خشکی – دریایی استان گیلان و جلوگیری از هرگونه تخریب و تصرف در نوار ساحلی در منطقه؛ روز گذشته در یک عملیات مشترک، با حضور ماموران یگان حفاظت محیط زیست گیلان و نیروهای مرزبانی و نیروی انتظامی بخش کیاشهر این پاکسازی انجام شد.

وی افزود: بیش از پنج باب کومه صید و شکار غیر مجاز در پارک ملی بوجاق با اخذ دستور مقام قضایی تخریب و جمع‌آوری شد.

رئیس اداره پارک ملی خشکی دریایی بوجاق بندر کیاشهر گفت: به منظور نظارت و پیشگیری از تخلفات زیست محیطی در مناطق تحت مدیریت، پرسنل یگان حفاظت محیط زیست اداره پارک ملی بوجاق در ماموریت‌های محوله در شبانه روز با هر گونه تخلف به‌ویژه مشاهده ادوات شکار و صید با متخلفان برخورد قاطع و قانونی می‌کند.

باقری پور با بیان اینکه از ابتدای سال تا کنون ۲۵ باب کومه‌نما تخریب و جمع آوری شده است، خاطرنشان کرد: بر اساس سیاست‌های سازمان حفاظت محیط زیست درخصوص شکار و صید هر گونه شکار و صید و ایجاد سازه در پارک ملی بوجاق و مناطق تحت مدیریت ممنوع است.


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *