عکس: رضا شریفیشمال ما: برگزیدگان جشنواره رسانه ای ” در مسیر انتخاب ” و اولین جشنواره ” فصلی رسانه های استان گیلان ” روز دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ در تالار مرکزی رشت معرفی و تجلیل شدند .

آیین اختتامیه جشنواره رسانه‌ای « در مسیر انتخاب » و همچنین اولین جشنواره « فصلی رسانه‌های گیلان » صبح روز یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ با حضور هادی کافی ، مشاور معاون تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، محمد جلائی ، معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان ، امیرحسین طاهری ، مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان گیلان ، مسئولان استانی و مدیران رسانه‌ها و خبرنگاران در تالار مرکزی رشت برگزار شد .

اولین جشنواره « فصلی رسانه‌های گیلان » که با هدف نقش آفرینی جامعه خبری در توسعه استان و معرفی فرصت‌ها و ظرفیت‌های رسانه‌ای گیلان ویژه آثار رسانه‌ای منتشر شده در بازه زمانی ۱۰ شهریور ماه تا ۱۰ دی‌ ماه سال ۱۴۰۲ ، در بخش‌های یادداشت و مقاله ، گزارش و عکس برگزار شد ، ۴۳۴ اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده بود که از ۹ اثر برگزیده و همچنین خبرگزاری ایسنا به عنوان رسانه برتر که بیشترین ارسال اثر را به جشنواره داشت ، تجلیل شد .

همچنین جشنواره « در مسیر انتخاب » که در راستای فعالیت‌های رسانه‌ای رسانه‌های استان در انتخابات سال ۱۴۰۲ با هدف معرفی نقش و کارکرد مهم رسانه‌های مکتوب و مجازی در انتخاب آگاهانه و ایجاد فضای پر شور و شعور انتخاباتی ، افزایش سطح آگاهی عمومی و ترغیب به مشارکت حداکثری ، روشنگری و حفظ انسجام و پشتوانه اجتماعی با رویکرد امید در رشته‌های خبر و گزارش خبری ، مصاحبه ، عکس ، تیتر ، یادداشت ، مقاله ، موشن گرافی ، اینفوگرافی برگزار شد و ۴۲۶ اثر به دبیرخانه جشنواره رسید که پس از داوری از ۲۳ اثر برگزیده تجلیل شد .

*پونه نیکوی ، سردبیر خبرگزاری ایسنا در اولین جشنواره « فصلی رسانه‌های گیلان » به عنوان رسانه برتر معرفی و تجلیل شد .

*سید جواد میرحسینی و امیرصالح غنجی در بخش عکس به ترتیب مقام اول و سوم جشنواره فصلی رسانه‌های گیلان را کسبنمودند .

*مهری شیرمحمدی در بخش گزارش مکتوب با عنوان « بوستان کسمایی امروز و باغ چای دیروز » مقام دوم جشنواره فصلی رسانه‌های گیلان را کسب نمود .

*محدثه مهدوی در جشنواره رسانه‌ای « در مسیر انتخاب » با اثر « کدام طیف‌های سیاسی بیشترین داوطلبین را در انتخابات دارند » در بخش خبر و گزارش خبری موفق به کسب مقام سوم شد.

 

عکس: رضا شریفی


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *