شمال ما: فرمانده انتظامی املش از کشف ۳۲ تن چوب جنگلی قاچاق به ارزش ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال در بازرسی از یک کارگاه چوب بری در این شهرستان خبر داد.

 

62968505_6lng.jpg

به گزارش خبرگزاری ایسنا، سرهنگ شریف رحیمی امروز، پنجم فروردین‌ماه در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه قاچاق چوب و قطع غیرمجاز درختان جنگلی به تاراج بردن ثروت ملی است، اظهار کرد: پلیس با تمام توان با متجاوزان حریم منابع طبیعی و جنگل‌ها برخورد می‌کند.

این مقام انتظامی افزود: مأموران پلیس آگاهی حین سرکشی از یک کارگاه چوب‌بری در سطح حوزه استحفاظی به چوب‌های دپو شده در محوطه کارگاه مشکوک و بررسی این موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان املش از کشف ۳۲ تن چوب جنگلی قاچاق در بازرسی از این کارگاه چوب بری خبر داد و بیان کرد: در این راستا متهم ۵۵ ساله پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت.

وی با اعلام اینکه چوب‌های کشف شده به اداره منابع طبیعی تحویل داده شد، تصریح کرد: کارشناسان ارزش تقریبی این کشفیات را ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال برآورد کردند.

سرهنگ رحیمی در پایان خاطرنشان کرد: حفاظت از منابع طبیعی یک وظیفه همگانی است و مردم می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرقانونی قاچاقچیان، مراتب را در اسرع وقت از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *