نماینده مردم رشت؛نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه ضربات رهنما به ورزش من را نزد ورزشکاران و جوانان شرمنده کرده، گفت: مدیرکل ورزش و جوانان گیلان از قدرت سیاسی نمایندگان برای بقاء خود استفاده می‌کند.

محمدصادق حسنی به رابطه ورزشی خود با مدیرکل ورزش و جوانان گیلان اشاره داشت و اظهار کرد: در ۱۵ سال گذشته رئیس هیئت کاراته گیلان بودم و رهنما دبیر هیئت کاراته استان بود و شناخت کافی از وی دارم.

وی بابیان اینکه در آن زمان کاراته قهرمان جهان و کشور داشت و مربیان نیز از گیلان انتخاب می‌شدند، افزود: رهنما پس از مدیرکل شدن خودش را گم‌کرده و از دوستان خود غافل و بی‌توجه شده است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه رهنما ورزش استان را برهم ریخته گفت: ورزش استان با مدیریت رهنما سیاسی شده و من انتقاد بسیار شدیدی نسبت به نحوه مدیریت وی دارم.

عضو مجمع نمایندگان گیلان بابیان اینکه انتخاب رؤسای هیئت‌های ورزشی از نزدیکان نمایندگان هستند و ورزش گیلان کاملاً سیاسی اداره می‌شود، خاطرنشان کرد: هیئت‌های ورزشی استان گوشت قربانی نیستند که رهنما بین نمایندگان رشت تقسیم کرده بلکه معتقدم هیئت‌های ورزشی باید استقلال داشته باشند.

حسنی با تاکید بر اینکه رؤسای هیئت‌های ورزشی باید اهل ورزش باشند، گفت: متأسفانه رهنما از قدرت سیاسی نمایندگان بری بقاء خودش استفاده می‌کند.

وی بابیان اینکه ضربات وارده از سوی رهنما به ورزش من را نزد ورزشکاران و جوانان شرمنده کرده، بیان کرد: مدیرکل ورزش و جوانان گیلان حتی نمی‌داند جوانان را با کدام جیم می‌نویسند و هیچ توجهی به نیازمندی‌های جوانان ندارد.

نماینده مردم رشت در خانه ملت با اشاره به اینکه مدیرکل ورزش و جوانان استان چند تن از بستگان جوان خود را به اداره دعوت کرده و با آن‌ها کار می‌کند، تصریح کرد: هیچ غرض شخصی با رهنما ندارم بلکه فقط دلم برای ورزش استان می‌سوزد و اجازه نمی‌دهم ورزش را سیاسی کنند.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی  مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مدیرکل باید خروجی هزینه‌های هیئت‌های ورزشی را شفاف کند، افزود: ۲۰ سال پیش مدیر مالی تربیت‌بدنی بوده‌ام و تربیت‌بدنی خانه دوم من هست و این تقاضا رادارم که مدیرکل خروجی هزینه‌های هیئت‌های ورزشی را شفاف کند.

منبع: فارس


کانال تلگرام شمال ما

2 پاسخ به “مدیرکل ورزش و جوانان گیلان از قدرت سیاسی نمایندگان برای بقاء خود استفاده می‌کند”

  1. […] وی پس از گذشت یکسال اینبار در مقابل رهنما قرار گرفت و گفت: “رهنما پس از مدیرکل شدن خودش را گم‌کرده و از دوستان خود غافل و بی‌توجه شده است. رهنما ورزش استان را برهم ریخته و ورزش استان با مدیریت رهنما سیاسی شده و من انتقاد بسیار شدیدی نسبت به نحوه مدیریت وی دارم.” (در اینجا) […]

  2. […] وی پس از گذشت یکسال اینبار در مقابل رهنما قرار گرفت و گفت: “رهنما پس از مدیرکل شدن خودش را گم‌کرده و از دوستان خود غافل و بی‌توجه شده است. رهنما ورزش استان را برهم ریخته و ورزش استان با مدیریت رهنما سیاسی شده و من انتقاد بسیار شدیدی نسبت به نحوه مدیریت وی دارم.” (در اینجا) […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *