شهردار لاهیجان:شمال ما: شهردار لاهیجان گفت: اختتامیه نخستین رویداد نقاشی و خط نگاره‌های عاشورایی شهرداری لاهیجان با عنوان نشان عاشقی در حاشیه شمالی استخر برگزار شد.

 

به گزارش خبرگزاری ایسنا، رضا زنده‌دل امروز ۱۸ تیرماه در مراسم اختتامیه نخستین رویداد نقاشی و خط نگاره‌های عاشورایی، اظهار کرد: این رویداد به مناسبت ایام سوگواری ماه محرم و با هدف مشارکت هنرمندان در فضاسازی شهری با دعوت از دانشجویان گرافیک دانشگاه آزاد اسلامی و هنرمندان تجسمی، زمینه برگزاری یک رویداد شهری را فراهم ساخت.

وی با بیان اینکه در این رویداد تعداد ۱۰ نفر از دانشجویان و هنرمندان در حوزه هنر نقاشی و نقاشی‌ خط و گرافیک محیطی، آثاری با موضوع محرم و امام حسین (ع) خلق کردند، افزود: این المان‌ها پس از پایان رویداد در نقاط مختلف شهر لاهیجان نصب می‌شود

شهردار لاهیجان گفت: هنرمندان شرکت کننده در نخستین رویداد نقاشی و خط نگاره‌های عاشورایی شهرداری لاهیجان از سوی فرماندار، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر مورد تجلیل قرار گرفتند.

در این مراسم روح الله بخشی‌نژاد فرماندار شهرستان، محمد ایدرم رئیس شورای اسلامی شهر و جمعی از اعضای شورا، از غرفه‌های رویداد نقاشی و خط نگاره‌های عاشورایی بازدید و از تلاش هنرمندان برای مشارکت در فضاسازی شهر همزمان با ایام محرم تقدیر کردند.


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *