مدیرکل میراث فرهنگی گیلان خبر داد:شمال ما: مدیرکل میراث فرهنگی گیلان از برپایی ۹۰ ایستگاه صنایع دستی با ۱۲۰۰ غرفه در ورودی شهرستان های گیلان خبر داد و گفت: بیش از ۲۰۰ برنامه فرهنگی شامل جشنواره ها و همایش ها و نمایشگاه ها در سطح استان برگزار می شود.

 

ولی جهانی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به آمادگی گیلان در پذیرایی از مسافران نوروزی، اظهار کرد: استان گیلان به جهت ظرفیت‌های گردشگری و مناطق طبیعی و تاریخی در طول سال مقصد و میعادگاه اصلی مسافران است.

وی با بیان اینکه از ۲۵ اسفند ماه تاکنون بیش از ۳۰۰ هزار خودرو وارد استان گیلان شده است، اظهار کرد: ۳۲۰۰ تاسیسات گردشگری استان گیلان آماده خدمت رسانی به مسافران است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان از مسافران خواست به اقامتگاه های دارای مجوز و پروانه بهره برداری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مراجعه کنند و افزود: از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۸۶ میلیون مسافر وارد استان شدند که ۷۷ میلیون نفر از آنان اقامت کردند.

جهانی با بیان اینکه بیش از ۲۰۰ برنامه فرهنگی شامل جشنواره ها و همایش ها و نمایشگاه ها در سطح استان برگزار می شود، خاطرنشان کرد: این برنامه ها با همکاری دستگاه های عضو ستاد خدمات سفر استان برگزار می شود.

وی همچنین از برپایی ۹۰ ایستگاه صنایع دستی با ۱۲۰۰ غرفه در ورودی شهرستان های گیلان خبر داد و بیان کرد: امسال در موزه میراث روستایی نیز ۲۴ جشنواره در دو نوبت صبح و عصر برگزار می شود.


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *