رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر رشت عنوان کرد:شمال ما: رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر رشت با بیان اینکه حل مشکل ترافیک مهمترین دغدغه و خواسته مردم است، گفت: همه باید به شهرداری برای رفع این مشکل کمک کنند.

 

به گزارش خبرگزاری مهر، مسعود عباس نژاد عصر دوشنبه در چهل و چهارمین جلسه تخصصی کمیسیون حمل و نقل ضمن تبریک حلول ماه رجب و ولادت امام محمد باقر (ع) اظهار کرد: بیشتر از هر چیزی تابلوهای راهنمای مسیر توجه مسافران را به خود جلب می‌کند.

رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر رشت با بیان اینکه حل مشکل ترافیک مهمترین دغدغه و خواسته مردم است، گفت: در بحث ترافیک شهرداری فقط متولی امور است و همه باید به این امر کمک کنند.

وی به موضوع پایانه مسافربری و اهمیت آن برای رشتوندان اشاره و تصریح کرد: اولین برخورد مهمان‌ها و مسافرانی که با آن مواجه می‌شوند پایانه است که سرویس بهداشتی و نظافت در پایانه‌ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

عباس نژاد بر لزوم نظارت بیشتر در پایانه اشاره کرد و ادامه داد: موضوع فضای سبز و سیما و منظر پایانه پیگیری شده و در ورودی پایانه به صورت موقت در ایام سرما یک ماشین مجهز به پتو و وسایل گرمایشی مستقر شود.


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *