مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان خبر داد:شمال ما: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، از آغاز طرح راهداری زمستانی از اول آذر خبر داد و گفت: ۶۰ اکیپ راهداری با ۳۹۱ دستگاه ماشین آلات سنگین و سبک در این طرح حضور دارند.

 

غلامعلی نیک فهم در گفت وگو با ایسنا، از آغاز طرح راهداری زمستانی در استان گیلان خبر داد و اظهار کرد: اکیپ های راهداری زمستانی از اول آذر در محورهای کوهستانی و برفگیر مستقر شدند.

وی با بیان اینکه ۶۰ اکیپ راهداری با ۵۴۲ نفر نیروی راهدار آماده اجرای طرح راهداری زمستانی هستند، گفت: برنامه ریزی لازم برای راهداری زمستانی در طول راه های حوزه استحفاظی گیلان صورت گرفته است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان با بیان  اینکه ۳۹ راهدارخانه ثابت(شامل ادارات شهرستانی راهداری و حمل و نقل جاده ای) و ۱۸ راهدارخانه سیار در سطح استان فعال شده است، اضافه کرد: ۳۹۱ دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین آماده اجرای طرح راهداری زمستانی هستند و راهدارخانه های استان نیز در حد امکانات موجود تجهیز شده اند.

نیک فهم با اشاره به اینکه اولویت بازگشایی در هنگام بارش های شدید برف و کولاک محورهای اصلی و شریانی هست، گفت: امیدواریم با جلسات مستمر برگزار شده و هماهنگی ها و تعاملات فیمابین صورت گرفته طرح زمستانی به نحو مطلوب تر در سالجاری به اجرا درآید.


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *